Podzim přeje svatbám aneb jak snížit výdaje vašeho důležitého dne?

on

|

views

and

comments

I když by se mohlo zdát, že s létem končí i svatební sezóna, není tomu tak. Podzim přeje svatebnímu veselí stejně jako léto a mnohdy dodá o dost příjemnější atmosféru než horké letní dny. Jaké jsou výhody svatby na podzim a proč se pustit do chladnějších termínů?

Atmosféra k nezaplacení

Pokud patříte k romantickým duším, které milují atmosféru a les je jejich oblíbené působiště pro odpočívání od shonu ve městech, svatba na podzim by pro vás mohla být to pravé. Příroda vám dokáže nabídnout dokonalou atmosféru babího léta a vy její podzimní plody můžete využít i k výrobě dekorací, čímž svatbě i následným fotografiím dodáte jedinečný ráz. Podzim nabízí i tvorbu originálních svatebních kytic v příjemných barevných paletách.

Potěšíte peněženku

Jelikož je v září po hlavní svatební sezóně, jistě se vám podaří i trochu ušetřit. Netýká se to pouze dodavatelů, kteří vám pomohou realizovat dokonalou svatbu, ale i pronájmu prostor, kde si chcete říct své ano nebo fotografů a kameramanů, kteří vše do puntíku zaznamenají. Pokud je tedy váš rozpočet trochu napjatý, podzimní svatba je skvělou variantou, jak příliš neslevovat ze svých nároků.

Nezapomeňte na vhodný oděv

I když má podzimní svatba mnoho benefitů, nezapomínejte na možné vrtochy počasí. Proto je ideální zvolit v případě ženicha teplejší pánský svatební oblek a pro nevěstu teplé kožešinové bolerko nebo delší kabátek. Pokud máte jasnou představu, ale svatební salony nic takového nenabízí, využijte možnosti ušití šatů na míru. V případě, že obdivujete na sociálních sítích fotografie sladěných družiček, poproste kamarádky o výběr šatů ve stejné barvě. To pravé můžete najít např. v pražském salonu DD models.

I když je podzim pro svatby jako stvořený, nezapomínejte na vrtochy počasí a mějte v záloze i možnost úkrytu před případným deštěm.

Share this
Tags

Must-read

Kroky prevence proti nachlazení

Abychom prožili přechod ze zimního období bez větších zdravotních problémů a nachlazení, měli bychom se řídit následujícími radami: Důsledná hygiena rukou – velké množství virů,...

Jak vybrat dárek na Valentýna pro něj?

Každý muž rád dostává dárky, zvláště k Valentýnu, kde je láska ve vzduchu. Rozmazloval tě těmi nejlepšími dárky a ty mu to teď chceš...

Interaktivní hračky pro nejmenší děti jsou skvělým námětem na vánoční dárky

Už skutečně malé děti, které se, dá se říct, teprve rozkoukávají, baví interaktivní hračky. Je to tím, že blikají, příjemně hrají, cinkají, šustí, jednoduše...
spot_img

Recent articles

More like this