Znáte všechny trendy v péči o pleť?

on

|

views

and

comments

Stejně jako v módě fashion modely přicházejí a odcházejí, tak i v péči o tělo či pokožku obličeje je to obdobné. Pojďte s námi omrknout poslední trendy v ošetření pleti a kosmetiky.

Dva v jednom

Dnešní uspěchaná doba si žádá rychlá a efektivní řešení. Jakákoliv úspora času je vítána. A to jak s dekorativní kosmetikou, například vícebarevným pudrem, se kterým se prakticky nalíčíte od hlavy až po paty, tak s řasenkou, která řasy nejen nalíčí, ale také vyživí a zajistí jejich růst.

Skip-care

Skip-care je směr, který souvisí s prvním bodem. Jedná se o minimalismus a následování šlépějí našich babiček, které používaly na obličej minimum kosmetiky. Pokožka obličeje tak není zahlcená všemožnými zkrášlovadly či nevyhovujícími krémy.

Double clean

Klasické odličovací mléko či odličovací vodu nahrazuje sada na dvojí čištění. V první fázi zajistí odstranění mastnoty a povrchových nečistot, v druhé pak pleť perfektně hloubkově vyčistí. Nemusíte se tak bát, že byste si nečistoty odličovacím tampónek roznášeli po obličeji a zadělali si tak na ucpané póry.

Face yoga

Face yoga neboli obličejová jóga stále vede! A je to logické, protože jak nejlépe zpevnit křivky? Posílením svalů! A to jde jedině cvičením. Face yogu navíc můžete cvičit i v autě, ve výtahu, na procházce v přírodě. Zkrátka kdekoliv vás napadne. Sestava zabere sotva pár minut a výsledky stojí za to! Cvičení doplní kvalitní sérum.

Bylinné pleťové vody

Aplikace roztoků s výtažkem z bylin v sobě skrývá mnoho benefitů. Od osvěžení, přes fixaci make-upu až po výživu či zklidnění citlivé pleti. Zkuste si vyrobit domácí z levandule nebo máty. Či sáhněte po kvalitním produktu, jako je kosmetická mlha třeba s kyselinou hyaluronovou.

S trochou snahy a času si můžete zajistit krásu a zdraví díky pár jednoduchým krokům. Stačí jen vědět, které jsou ty pravé pro vaši pleť, a provádět je pravidelně, nejlépe každý den.

Share this
Tags

Must-read

Kroky prevence proti nachlazení

Abychom prožili přechod ze zimního období bez větších zdravotních problémů a nachlazení, měli bychom se řídit následujícími radami: Důsledná hygiena rukou – velké množství virů,...

Jak vybrat dárek na Valentýna pro něj?

Každý muž rád dostává dárky, zvláště k Valentýnu, kde je láska ve vzduchu. Rozmazloval tě těmi nejlepšími dárky a ty mu to teď chceš...

Interaktivní hračky pro nejmenší děti jsou skvělým námětem na vánoční dárky

Už skutečně malé děti, které se, dá se říct, teprve rozkoukávají, baví interaktivní hračky. Je to tím, že blikají, příjemně hrají, cinkají, šustí, jednoduše...
spot_img

Recent articles

More like this