Jak vybrat dárek na Valentýna pro něj?

on

|

views

and

comments

Každý muž rád dostává dárky, zvláště k Valentýnu, kde je láska ve vzduchu. Rozmazloval tě těmi nejlepšími dárky a ty mu to teď chceš oplatit. Ale zdá se, že nic nepotřebuje! Pokud je pro vašeho muže těžké nakupovat, přečtěte si následující článek.

Pozorujte jeho potřeby

Muži mají tendenci používat méně doplňků a obecně nemají velký zájem o věci, jako je peněženka nebo taška navíc. Takže pokud si všimnete, že jeho peněženka je téměř na rozpadnutí, nová peněženka by byla ideální. A při nákupu uvedené peněženky se příliš neodchylujte od té, kterou už má. Všimněte si barvy, počtu přihrádek a toho, zda má kapsičku na mince. Případně, pokud ho přistihnete, jak si prohlíží předmět nebo se zmíní o předmětu, který by si rád koupil, předběhněte ho a proveďte tento nákup dříve, než to udělá.

Dar času

Pokud jste se svým mužem mnoho let a rádi byste mu ukázali, jak moc vám na něm záleží, hodinky jsou ideální a nejbezpečnější variantou. Hodinky jsou praktické a muže nezklamou. Je to perfektní, pokud se po něm vyžaduje, aby se čas od času oblékl do práce (nebo na romantickou večeři s vámi). Kdo nemiluje muže, který vypadá reprezentativně?Tip: Perfektní možností pro milovaného muže jsou dekorační polštáře s vlastním potiskem, případně smaltované hrnky. Ty si může vystavit na pracovní stůl nebo gauč a vždy si tak vzpomenou na toho, kdo je obdaroval. Tedy na vás.

Vášeň pro módu

Pro kluky, kteří jsou více zběhlí v módě a jsou vždy vyzdobeni ve slavných značkách, je zde spousta možností. Od oblečení po doplňky a boty, určitě si pro něj něco najde. Když už jste u toho, podívejte se také do sekce pro ženy a kdo ví, že byste také mohla najít něco pro sebe!

Buďte tulákem

Odpoutejte se od každodenní rutiny a staňte se průzkumníkem. Překvapte poukazem na odpočinkovou dovolenou, nebo jen víkend. Může to stačit.

Jídlo spojuje

Není lepší způsob, jak projevit svou lásku a náklonnost, než společně strávit kvalitní čas u lahodného jídla. Večer ve vaší oblíbené restauraci nabízí jedinečný a intimní zážitek, který je příjemný a nezapomenutelný. Nejen, že si budete moci dopřát lahodné jídlo, ale budete mít také příležitost se spojit a užít si vzájemnou společnost v uvolněném a romantickém prostředí.

Šťastného Valentýna!

Share this
Tags

Must-read

Jak vybrat dárek na Valentýna pro něj?

Každý muž rád dostává dárky, zvláště k Valentýnu, kde je láska ve vzduchu. Rozmazloval tě těmi nejlepšími dárky a ty mu to teď chceš...

Interaktivní hračky pro nejmenší děti jsou skvělým námětem na vánoční dárky

Už skutečně malé děti, které se, dá se říct, teprve rozkoukávají, baví interaktivní hračky. Je to tím, že blikají, příjemně hrají, cinkají, šustí, jednoduše...

Zapomenuté narozeniny, svátek či výročí? Jak vyřešit krizové situace!

Také se vám ve vašem spořádaném životě stává, že i přes veškerou snahu chytrých hodinek, aplikací na mobilu, či popsaného stolního kalendáře, prostě na...
spot_img

Recent articles

More like this