Interaktivní hračky pro nejmenší děti jsou skvělým námětem na vánoční dárky

on

|

views

and

comments

Už skutečně malé děti, které se, dá se říct, teprve rozkoukávají, baví interaktivní hračky. Je to tím, že blikají, příjemně hrají, cinkají, šustí, jednoduše je zajímají. Velký podíl má i barevnost a použité materiály, z nichž jsou vyrobeny. Čím tedy udělat radost nejmenším dětem a jaké hračky vybrat, aby je nejen bavily, ale také je rozvíjely?

Aby se dětem dobře usínalo

Malé děti nerady usínají samy, v tichu a ve tmě. Proto jsou jim vždy ku prospěchu interaktivní hračky v podobě usínáčků.

Na hawaj.cz můžete koupit např. usínáčky od Fisher Price v podobě obláčku nebo Lumalou se světýlky. Obláček je určen pro děti od narození, tvoří jej měkká látka a disponuje i barevnými světýlky. Usínání doprovází hudba. Lumalou usínáček je určen pro lepší spánkový režim. Jde o akustický přístroj se světly a seznamem hudby.

O něco větším dětem udělá radost Pugs at Play Interaktivní zvířátko pejsek Dash. Robátka mají zvířátka velmi rády, pejsky obzvlášť. Tenhle si s nimi bude hrát na schovávanou, veselým hlasem je rozesměje a roztomilým vzhledem si je bezesporu získá.

Rozvoj logického myšlení i hrubé a jemné motoriky

Hračky pro nejmenší děti by měly povzbuzovat k aktivitám. Skládání, zasouvání, navlékání, stavění komínu, to je to, co miminka i batolátka dělají rády. Tohle vše nabízí např. ABC Set na hradní 3 v jednom. Je v něm vkládačka, navlékací pyramida i kelímky, které jde zasunout do sebe nebo z nich postavit komín. Děti zabaví na dlouhý čas.

K chůzi může děti motivovat tahací hračka. Ať už pořídíte tahacího šneka, kačenku nebo třeba žížalu, po bytě i domě se bude hned běhat veseleji.

Všechny uvedené hračky a mnohé jiné najdete v zavedeném e-shopu Hawaj.cz za vynikající ceny. Přesvědčte se sami a vyberte vašim miminkům nebo batolátkům zajímavé a kvalitní hračky, které je budou bavit.

Share this
Tags

Must-read

Kroky prevence proti nachlazení

Abychom prožili přechod ze zimního období bez větších zdravotních problémů a nachlazení, měli bychom se řídit následujícími radami: Důsledná hygiena rukou – velké množství virů,...

Jak vybrat dárek na Valentýna pro něj?

Každý muž rád dostává dárky, zvláště k Valentýnu, kde je láska ve vzduchu. Rozmazloval tě těmi nejlepšími dárky a ty mu to teď chceš...

Interaktivní hračky pro nejmenší děti jsou skvělým námětem na vánoční dárky

Už skutečně malé děti, které se, dá se říct, teprve rozkoukávají, baví interaktivní hračky. Je to tím, že blikají, příjemně hrají, cinkají, šustí, jednoduše...
spot_img

Recent articles

More like this