Další výročí aneb čím potěšit svou polovičku?

on

|

views

and

comments

Jelikož si každý rok připomínáte onu chvíli, kdy jste si řekli své ano, může občas nastat problém, jaké překvapení vymyslet pro letošní rok. Přinášíme pár tipů, které jistě zabodují a můžete z nich udělat i menší sbírku, pokud by vám do příštích let chyběla fantazie.

Vsaďte na šperky

Jedno je jisté – šperky nikdy nevyjdou z módy. Existuje jich velké množství druhů, proto se do nich nebojte investovat a přijďte s něčím, co vaši polovičku dokonale ozdobí. Za společné roky z toho jistě vznikne pěkná sbírka a vaše partnerka bude mít ozdobu pro každou příležitost, která jí vždy připomene vaše společné chvíle.

Vytiskněte vzpomínky

Hledáte roztomilý a originální dárek pro vaše výročí? Pak jistě oceníte skleněnou desku na míru, kam můžete přidat vaši společnou fotografii nebo zvěčnit svou oblíbenou píseň, která doprovázela vaše první rande nebo svatební tanec. Designovou možností je i mapa, díky které budete mít stále na očích místo vašeho seznámení nebo třeba první společnou dovolenou. Vaší fantazii se tak meze nekladou a vy můžete vybírat z mnoha variant tisku na sklo, které oživí váš interiér a stanou se skvělým designovým doplňkem.

Nebojte se kabelek

Pokud si vaše manželka potrpí na kabelky, udělejte jí radost nejnovějším modelem její oblíbené značky nebo ji překvapte variantou, která bude na míru přímo pro ni. Na trhu je velké množství výrobců, kteří kabelku opatří věnováním nebo customizací přímo na míru. Díky tomu bude vaše paní vlastnit něco jedinečného.

Není nad společné zážitky

Něco společně zažít, naladit se na sebe a mít čas si ve víru všedních povinností promluvit a sblížit se, to je ideálním výročním dárkem pro každý pár. Proto do sebe zainvestujte a dopřejte si alespoň jednou ročně společnou dovolenou, kdy budete mít konečně čas jen na sebe.

Vybrat vhodný dárek k výročí může být někdy oříšek, nicméně někdy se může stát pod vlivem povinností i to, že na výročí jednoduše zapomenete. Aby tato situace nenastala, nezapomeňte si nastavit upozornění, které vám dá vědět, že se blíží vaše výjimečné datum.

Share this
Tags

Must-read

Kroky prevence proti nachlazení

Abychom prožili přechod ze zimního období bez větších zdravotních problémů a nachlazení, měli bychom se řídit následujícími radami: Důsledná hygiena rukou – velké množství virů,...

Jak vybrat dárek na Valentýna pro něj?

Každý muž rád dostává dárky, zvláště k Valentýnu, kde je láska ve vzduchu. Rozmazloval tě těmi nejlepšími dárky a ty mu to teď chceš...

Interaktivní hračky pro nejmenší děti jsou skvělým námětem na vánoční dárky

Už skutečně malé děti, které se, dá se říct, teprve rozkoukávají, baví interaktivní hračky. Je to tím, že blikají, příjemně hrají, cinkají, šustí, jednoduše...
spot_img

Recent articles

More like this