Zapomenuté narozeniny, svátek či výročí? Jak vyřešit krizové situace!

on

|

views

and

comments

Také se vám ve vašem spořádaném životě stává, že i přes veškerou snahu chytrých hodinek, aplikací na mobilu, či popsaného stolního kalendáře, prostě na něco zapomenete? Žádný strach! Přinášíme vám pár tipů, jak si rychle poradit i v těchto situacích.

Posichrujte vše jednoduše dopředu!

Zapomeňte na omílané výmluvy typu: ,,Objednal jsem balíček, ale ještě nedorazil!“, nebo ,,Někam jsem ten dárek dala a teď ho nemůžu najít!“. Raději si pořiďte pár skvělých dárečků do zásoby. Když navíc budou ještě s trefným nápisem či v originálním, a přesto decentním provedení, nemáte rozhodně co zkazit. A po jakých tipech můžete sáhnout? Praktické vtipné ponožky, hrnek se jménem na milovanou kávu či vše slaďte a pořiďte rovnou celé dárkové balíčky. Nic z toho se nezkazí a vy si je pak jen nezapomeňte hezky uložit na jedno místo, třeba do krabice s nápisem: Poslední záchrana.

Jídlo a květiny vždycky zaberou!

Další skvělou radou je dobrá kuchyně. Pakliže jste dorazili, pánové, z práce domů a bylo vám manželkou vyčteno, že jste zapomněli třeba na dnešní výročí svatby, s přehledem odpovězte, že naopak a máte domluvenou skvělou restauraci ve městě. Mezitím, co se manželka nadšeně hodinu obléká, obvolejte místa, kde se dá příjemně posedět a najíst. Nezapomeňte ani na květinářství, kde si po cestě vyzvednete pořádný pugét růží. Gratulujeme, zvládli jste to na jedničku a vaše manželství bylo zachráněno!

Den poté!

Někdy nejen, že bylo na sváteční den zapomenuto, ale oslavný den vystřídal den nový, a může se zdát, že vše je nenávratně ztraceno. Čas bohužel nevrátíte. V takových situacích nezbývá, než se z plných sil snažit nahradit smutek a zklamání dotyčné osoby novými emocemi. Je nezbytné vzbudit radost, nadšení, překvapení a úsměv. Stačí k tomu dobrý nápad. Dámy mohou pánům zajistit pořádný adrenalin v podobě zapůjčení sportovního auta. Pánové třeba poslat své milé do práce kurýra s velkou kyticí a čokoládovou bonboniérou. Ať kolegyně vidí, jak skvělého má muže.

A to nejdůležitější na závěr, poučte se z chyb a zdokonalte svůj systém zaznamenávání a připomínání důležitých slavnostních dnů. Život je jen jeden a to nejdůležitější, co v něm máme, jsou naši blízcí a společně strávené chvíle při příjemných okamžicích. Darujme jich tedy sobě, i jim, co nejvíce!

Share this
Tags

Must-read

Kroky prevence proti nachlazení

Abychom prožili přechod ze zimního období bez větších zdravotních problémů a nachlazení, měli bychom se řídit následujícími radami: Důsledná hygiena rukou – velké množství virů,...

Jak vybrat dárek na Valentýna pro něj?

Každý muž rád dostává dárky, zvláště k Valentýnu, kde je láska ve vzduchu. Rozmazloval tě těmi nejlepšími dárky a ty mu to teď chceš...

Interaktivní hračky pro nejmenší děti jsou skvělým námětem na vánoční dárky

Už skutečně malé děti, které se, dá se říct, teprve rozkoukávají, baví interaktivní hračky. Je to tím, že blikají, příjemně hrají, cinkají, šustí, jednoduše...
spot_img

Recent articles

More like this