Vodnář je v otázkách intimity konzervativní: Dokáže mu to ve vztahu s jinými znameními klapat?

on

|

views

and

comments

Vodnář – Beran
Vzduch Vodnáře rozdmýchá oheň Berana. Funguje mezi nimi chemie, je však otázkou, zda i mimo ložnice … Beran by si měl dát pozor, aby dopřál Vodnáři svobodu při rozhodování. Vodnář by se zase měl snažit, aby Beranu nevnucuje své revoluční názory.

Vodnář – Býk
Býk, který je pod vlivem Venuše, se o pozemskou lásku zajímá intenzivněji než vzdušný Vodnář. Ten spíše inklinuje k duchovní oblasti a nerad se váže takovým pro Vodnáře přízemním způsobem, jak Býk. Proto je časté, že zklamaný Býk začne na Vodnáře žárlit. Jejich společný vztah je možný pouze v případě, že Býk bude k Vodnáři tolerantní a nebude se mu snažit bránit v rozletu.

Vodnář – Blíženci
Vztah dvou vzdušných znamení probíhá snadno, harmonicky a bez problémů. Revolučnímu Vodnáři intelektuální Blíženec vyhovuje a cítí se s ním příjemně. Vodnář dává Blíženci potřebnou oporu a zajišťuje mu stabilitu. Vzájemně si v partnerství dopřávají určitou volnost a pokud i přes sympatiím a harmonické souhře těchto znamení nezůstanou v manželském svazku, zůstanou z nich nadále dobří kamarádi.

Vodnář – Rak
Rak, který je převážně citově založen při Vodnáři najde výzvu oprostit se od minulosti a pohnout se v životě dál. Vodnář s Rakem často ztrácí trpělivost a Rak Vodnáři neví odpustit jeho zálety mimo domu. Vodnář se však rád vrací zpět a potřebuje zázemí, které mu umí nejlépe vytvořit právě Rak. V jejich vztahu je třeba udělat hodně kompromisů na obou stranách, jinak jejich vztah nemá smysl a budoucnost.

Vodnář – Lev
Dvě silné, pozitivně naladěné osobnosti na začátku prožívají hezké dobrodružství. Navzdory lví srdeční povaze mu však více záleží na vnějších záležitostech. Vodnář je zase více zaměřen na duchovno a nedá si poroučet ani od nejsilnějšího znamení v zvěrokruhu. Lev dodržuje tradice, zatímco Vodnář je revolucionář a inovátor. Vzniká zde konflikt zájmů, který často vede k tomu, že Vodnář pláchnout Lvu dříve, než se král zvířat rozhodne „dát mu kopačky“.

Vodnář – Panna
Obě znamení jsou orientovány spíše technicky. Panna ovládá klasické odvětví a Vodnář se zajímá o novinky, za což ho Panna často obdivuje. Vodnář si u Panny váží její systémovost, která jemu chybí. Proto tato znamení často spolupracují. Se sexualitou mají však trochu problém. Panna má ráda stabilitu a věrnost, zatímco Vodnář věčně někde létá. To Pannu dost zlobí, umí ho však pochopit, vždyť sama je pod vládou pohyblivého Merkuru. Pokud Vodnář dokáže Panně tolerovat občasnou kritiku a Panna přehlédne Vodnářovy úlety, dokáží spolu existovat.

Vodnář – Váhy
Tato znamení spojuje vzdušný živel do milého a přátelského svazku. Partneři mají oba rádi umění a jsou společenští. Umí si dopřát vzájemnou volnost, co je ještě více sbližuje. Vodnář je doma velmi nepraktický a je spíše individualista. Do partnerství ale přináší potřebnou jiskru. Váhy se nejraději věnují intelektuálním činnostem. Pokud si péči o domácnost vezmou na starost Váhy, jejich vztah bude fungovat dlouho, harmonicky a bude plný lásky.

Vodnář – Štír
Vzdušný a svobodomyslný Vodnář a jeho záliby mimo domu často zlobí žárlivého a majetnického Štíra. Oba jsou inteligentní a mají dar vidět do duše jiných. To jim může velmi pomoci v případě, že by se navzdory velkým rozdílům v jejich povahách rozhodli zůstat spolu. Štír by měl být opatrný v sexuální oblasti a od Vodnáře by neměl očekávat velkou náruživost. Pokud mu dopřeje svobodu a volnost, Vodnář ho občas překvapí pěknými chvilkami milování. Je však sporné, zda to sexuální založenému Štíru bude stačit.

Vodnář – Střelec
I když jsou rozdílní, sekne jim to spolu. Tyto dvě znamení se setkali opravdu dobře a vhodně se doplňují. Oba rádi objevují nové obzory. Spojuje je duchovno a humanismus. Střelec na Vodnáři obdivuje jeho revolucionářských povahu. Buď se toulají životem spolu, nebo si na čas dopřejí svobodu a pak se společně dělí o zážitky. Střelec svým optimismem dodává Vodnáři energii vždy když má Spleen a zamýšlí se nad budoucností lidstva. Střelec ho dokonce podněcuje ke společným projektem a vylepšením budoucnosti.

Share this
Tags

Must-read

Kroky prevence proti nachlazení

Abychom prožili přechod ze zimního období bez větších zdravotních problémů a nachlazení, měli bychom se řídit následujícími radami: Důsledná hygiena rukou – velké množství virů,...

Jak vybrat dárek na Valentýna pro něj?

Každý muž rád dostává dárky, zvláště k Valentýnu, kde je láska ve vzduchu. Rozmazloval tě těmi nejlepšími dárky a ty mu to teď chceš...

Interaktivní hračky pro nejmenší děti jsou skvělým námětem na vánoční dárky

Už skutečně malé děti, které se, dá se říct, teprve rozkoukávají, baví interaktivní hračky. Je to tím, že blikají, příjemně hrají, cinkají, šustí, jednoduše...
spot_img

Recent articles

More like this