Žena ve znamení berana: Dominantní, ale spravedlivá

on

|

views

and

comments

Astrologové upozorňují na to, že odmalička se u nich projevuje problém s autoritou. Podobně jako děti a dospělí ve znamení lva, i malý beran se nejraději vidí ve vedoucí, dominantní funkci. Pokud je to opačně, a on má být „poslušným“ podřízeným, je špatně-nedobře. Trpí. Týká se to celého znamení, žen, mužů i dětí, které chtějí stát v čele kolektivu.

Potřebuje cíle a výzvy

Pro nikoho není důležitější, než právě pro ženu-berana, „najít se“ v práci. Pokud nedosáhne svého cíle a má někde pracovat „dočasně“, trpí. Toto trápení ji vyčerpává a práci, která ji nezajímá, neodvede ukázkově. Cíle a výzvy, to je pro ni, potřebuje se pro něco zapálit, práce ji musí brutálně bavit, aby v ní něčeho dosáhla. Častokrát takovou najde a je spokojená.

Zatáhne i domácnost

Co se týká partnerství, i tady chce vládnout. Nedělá jí problém oslovit muže ačkoli na ulici, sama se chlubí tím, že to „ona ho sbalila“, a chce být ve vztahu ta dominantnější. On tedy ať je pasivnější. Taková role jí bude vyhovovat a určitě nebude mít problém ani s tím, pokud to bude ona, kdo bude finančně „táhnout“ domácnost. Ona není jako ryba, která se nechá živit.

Dětem dá křídla

Žena ve znamení beranu není tak posedlá touhou po rodině, jako račice. Ale když jí děti do života přijdou, určitě bude pečlivá matka. Plusem pro její děti bude to, že od ní dostanou maximální svobodu, která ona ze všech stran a od všech vyžaduje. Budeš chtít hrát fotbal? Nejsem fanynkou tohoto sportu, ale na sto procent tě podpořím!

Přímočará a spravedlivá

Na této ženě se nejvíce oceňuje nejen její smysl pro humor, ale především přímočarost a otevřenost. Vždy víte, na čem u této dámy jste, ačkoli to zabolí, nemá problém vám říci do očí, co si o vás myslí. Má také smysl pro spravedlnost a rozhodně patří k férovým lidem. Pomáhá, když ji druzí potřebují a umí být velmi velkou oporou.

Share this
Tags

Must-read

Kroky prevence proti nachlazení

Abychom prožili přechod ze zimního období bez větších zdravotních problémů a nachlazení, měli bychom se řídit následujícími radami: Důsledná hygiena rukou – velké množství virů,...

Jak vybrat dárek na Valentýna pro něj?

Každý muž rád dostává dárky, zvláště k Valentýnu, kde je láska ve vzduchu. Rozmazloval tě těmi nejlepšími dárky a ty mu to teď chceš...

Interaktivní hračky pro nejmenší děti jsou skvělým námětem na vánoční dárky

Už skutečně malé děti, které se, dá se říct, teprve rozkoukávají, baví interaktivní hračky. Je to tím, že blikají, příjemně hrají, cinkají, šustí, jednoduše...
spot_img

Recent articles

More like this